Results
DATE
VISITOR
HOME

Friday Dec 4
Camden
Belfast
Cancelled

Winslow
Messalonskee
Results

Wiscassett/Hyde
Erskine
Results

Cony
Gardner
Results

Lincoln/Boothbay
St. Dom's
Results

Morse
Lewiston
Results

Edward Little
Mt Ararat
Results

Ellsworth
George Stevens
Results

Deering
Cheverus
Results

Westbrook/Gorham
McAuley
Results

Cape Elizabeth
Scarborough
Results

Falmouth
South Portland
Results

Bonny Eagle
Massabesic
Results

Windham
Thornton Academy
Results

Yarmouth
Sanford
Results

Waynflete
Kennebunk
Results

Greely
Portland
Results

Orono
John Bapst.
Results

Foxcroft
Hampden Academy
Results

Old Town
MDI
Results
Sat Dec 5
Washington Academy
Carlisle
Results

Brewer
Bangor
Results




WEEK 2




Tues Dec 8
Waterville
Mt. Ararat
Results

Morse
Brunswick
Results

Wiscassett/Hyde
St. Dom's
Results

Winslow
Camden
Results

Yarmouth
Windham
Results
Wed Dec 9
Massabesic
Thornton Academy
Results

Kennebunk
Bonny Eagle
Results
Thurs Dec 10
Bangor
Ellsworth
Results

McAuley
Falmouth
Results

Brewer
Hampden
Results

GSA
MDI
Results
Friday Dec 11
Belfast
Winslow
Results

Waterville
Edward Little
Results

Cony
Erskine
Results

Lincoln/Boothbay
Gardner
Results

Lewiston
Camden
Results

South Portland
Cape Elizabeth
Results

Scarborough
Deering
Results

Greely
Westbrook
Results

Gorham
Waynflete
Results

Sanford
Portland
Results

Foxcroft
Old Town
Results

Washington Academy
John Bapst
Results

Carlisle
Orono
Results
WEEK 3



Mon Dec 14
Hampden
Bangor
Results
Tues Dec 15
Messalonskee
Belfast
Results

Morse
Waterville
Resutls

Gardiner
St. Dom's
Results

Wiscassett/Hyde
Mt. Ararat
Results

Brunswick
Lincoln/Boothbay
Results

Massabesic
Windham
Results
Wed Dec 16
McAuley
Greely
Results
Thurs Dec 17
Mt Ararat
Lewiston
Results

Portland
Yarmouth
Results
Friday Dec 18
Messalonskee
Cony
Results

Erskine
Winslow
Results

Wiscassett/Hyde
Morse
Results

Edward Little
Brunswick
Results

Cape Elizabeth
Deering
Results

Falmouth
Cheverus
Results

Westbrook
Scarborough
Results

Greely
South Portland
Results

Bonny Eagle
Gorham
Results

Thornton
Kennebunk
Results

Waynflete
Sanford
Results

MDI
Brewer
Results

Bangor
Orono
Results

John Bapst
Old Town
Results

George Stevens
Foxcroft Acad.
Results

Hampden Acad.
Washington Acad.
Results
Sat Dec 19
Caplise
Elsworth





WEEK 4



Tues Dec 22
Waterville
Belfast
Results

Gardiner
Erskine
Results

Lincoln//Boothbay
Wiscassett/Hyde
Results

St. Dom's
Edward Little
Results

Scarborough
Falmouth
Results

Gorham
Thornton
Results
Wed Dec 23
Ellsworth
Orono
Results

Cheverus
Cape Elizabeth
Results

South Portland
Westbrook
Results

Windham/Deering
Portland
Results

Yarmouth
Waynflete
Results

Kennebunk
Massabesic
Results

Sanford
Bonny Eagle
Results

Ellsworth
Orono
Results

John Bapst
Foxcroft
Results

Washington Acad.
MDI
Results




WEEK 5



Mon Dec 28
Morse Invitational

Results

Brunswick
Mt. Ararat
Results
Tues Dec 29
Messalonskee
Erskine
ppd Jan 5

Lewiston
Cony
ppd 1/19

Thornton
Sanford
Results

Greely
Weston MA
Cancelled
Wed Dec 30
Falmouth
Cape Elizabeth
ppd-Jan 5

Cheverus
Weston MA
Cancelled

McAuley
Scarborough
Results

Massabesic
Gorham
Results

Westbrook/Waynflete/Portland
Deering
Results
Sat Jan 2
WIndham
Kennebunk
Results

Carlisle
Brewer
Results




WEEK 6



Mon Jan 4
Portland
Bonny Eagle
Results
Tues Jan 5
Lincoln/Boothbay
Belfast
Results

Brunswick
Messalonskee


Cape
Falmouth
Results

Erskine
Messalonskee
Results

Gardiner
Camden
Results

Morse
Mt. Ararat
Results

Edward Little
Cony
Results

Waynflete
WIndham
Results

Bonny Eagle
Yarmouth

Wed Jan 6
Scarborough
Greely
Results
Thurs Jan 7
Ellsworth/George Stevens
Hampden
Results

Deering
Falmouth
Results

Gorham
Kennebunk
Results
Fri Jan 8
Belfast
Erskine
Results

Mt Ararat, Brunswick
Messalonskee
Results

Cony
Waterville
Results

Winslow
Gardiner
Results

Camden
Morse
Results

Edward Little
Lincoln/Boothbay
Results

St. Dom's
Lewiston
Results

South Portland, Cape Boys
McAuley
Results

Cheverus/Greely
Westbrook
Results

Yarmouth
Thornton
Results

Sanford
Massabesic
Results

John Bapst
Brewer
Results

MDI
Bangor
Results

Orono
Old Town
Results
Sat Jan 9
Washington Acad
Foxcroft Acad
Results




WEEK 7



Tues Jan 12
Camden
Waterville


Lewiston
Brunswick

Thurs Jan 14
Gorham
Windham


Massabesic
Yarmouth
Results

Orono
Hampden
Results
Fri Jan 15
Belfast
Brunswick
Results

Edward Little
Messalonskee
Results

Winslow
Watervills
Results

Wiscassett/Hyde
Gardiner
Results

Cony
Morse
Results

Camden, Erskine
St. Dom's
Results

Ellsworth
MDI
Results

Greely
Cape Elizabeth
Results

Westbrook
Falmouth
Results

South Portland
Cheverus
Results

McAuley, Thornton, Deering
Portland
Results

Kennebunk
Sanford
Results

Foxcroft
Bangor
Results

George Stevens
John Bapst
Results
Sat Jan 16
Palmer Diving Invitational

Results

York Diving Invite



Bonny Eagle
Waynflete


Old Town
Carlisle
Results




Week 8



Mon Jan 18
Brewer
Washington Acad
Results
Tues Jan 19
Mt. Ararat
Lincoln/Boothbay
Results

Lewiston
Cony
Results
Thur Jan 21
Windham
Bonny Eagle
Results

John Bapst
Bangor
Results
Fri Jan 22
Belfast
Gardiner
Results

Lewiston
Messalonskee
Results

WInslow
Lincoln/Boothbay


Erskine
St. Dom's


Wiscassett/Hyde
Cony
Results

Morse
Edward Little
Results

Brunswick
Camden
Results

Foxcroft
Ellsworth
Results

Deering
Greely
Results

Cheverus/St. Dom's
McAuley
Results

Scarborough
South Portland
Results

Cape Elizabeth
Westbrook
Results

Sanford
Gorham
Results

Yarmouth
Kennebunk
Results

Portland
Massabesic
Results

Falmouth/Waynflete
Thornton
Results

Old Town
Brewer
Results

Orono
MDI
Results
Sat Jan 23
Hampden
Carlise
Results

George Stevens
Washington Acad
Results




Week 9



Tues Jan 26
Messalonskee
Waterville
Results

St. Dom's / Mt Ararat
Winslow
Results


Erskine
Lewiston
Results

Belfast
Old Town
Results
Wed Jan 27
Thornton
Bonny Eagle
Results
Thurs Jan 28
Gorham
Yarmouth
Results

Old Town Boys
Bangor Boys
Results

Edward Little
Lewiston
Results
Fri Ja 29
Belfast
Morse


Waterville
Gardiner
Results

Mt. Ararat
Winslow


Lincoln/Boothbay
Erskine
Results

Cony
Brunswick
Results

Wiscassett/Hyde
Campden
Results

Cape Elizabeth
McAuley
Results

Cheverus
Scarborough
Results

Deering
South Portland
Results

Windham
Sanford
Results

Kennebunk / Westbrook
Portland
Results

Massabesic
Waynflete
Results

Bangor Girls
Old Town Girls
Results

MDI
John Bapst
Results

Washington Acad
Ellsworth
Results

Hampden
George Stevens
Results
Sat Jan 30
Washington Acad
Ellsworth


Falmouth
Greely
Results

Foxcroft Acad
Carlise
Results

Brewer
Orono
Results





Regional Championships


Week 10



Fri Feb 5
Class B KVAC's

Results

Boys PVC's

Results

Boys South Southwesterns
at South Portland
Cancelled

Boys North Southwesterns
at Cape Elizabeth
Results
Sat Feb 6
Class A KVAC's

Results

Girls PVC's

Results

Girls South Southwesterns
at Cape Elizabeth
Results

Girls North Southwesterns
at Cape Elizabeth
Results





STATE CHAMPIONSHIPS


Sat Feb 13
Girls Class A
Orono
Results
Mon Feb 15
Boys Class A
Orono
Results

Girls Class B
Bowdoin
Results
Tue Feb 16
Boys Class B
Bowdoin
Results